27.12.2015 – Богословская встреча.

Прошла очередная богословская встреча.
На этот раз ее темой стал календарный вопрос: почему мы празднуем Рождество Христово 25 декабря по юлианскому календарю (старый стиль); православные Поместные Церкви прнявшие ново-юлианский календарь; год и число Рождества Христова – Библейские и исторические свидетельства; реформа календаря и ее связь с Пасхалией.
Настоятель: Протоиерей Владислав Ющенко.

27.12.2015 – Богословская встреча.: 2 комментария

1. Ольга

14 січня Президент України П.Порошенко провів першу прес-конференцію у 2016 році.
    Одне з питань журналістів після виступу президента стосувалося дати святкування Різдва: українці святкуватимуть його 7 січня, чи 25 грудня?
    Президент відповів: “Українці є мудрими людьми. Тому вони святкують Різдво і 25 грудня, і 7 січня. І вже точно не справа світської влади згори нав’язувати дати святкування. Будь-які вказівки з боку влади у цьому можуть призвести до розколу. Це люди повинні вирішувати самі”.
    Президент сам заторкнув тему єдиної Помісної Православної Церкви в Україні: “У той же час я впевнений, що питання створення єдиної Помісної Церкви є надзвичайно актуальним. І тут я буду вітати будь-які кроки вірян, які вони робитимуть для того, аби Україна особливо у цих важких умовах мала єдину Церкву”.

2. Ольга

Воскресный вечер – очень удобное время для такого мероприятия. Храм открыт. Добро пожаловать для укрепления веры.