Дорогі брати та сестри!

26 грудня 2015 р. на 14:00 запрошуємо усіх на зустріч оновлених Конотопських чудотворних ікон БожоЇ Матері з нагоди 1000-річчя преставлення рівноапостольного великого князя Володимира.

Хресний хід від проспекту Миру, (навпроти міської ради) до Вознесеньського кафедрального собору (район Воронцова).

Святині, які прибувають у м. Конотоп:

Ікона Б.М. «Троеручиця» – оновлена повертається в собор;

Ікона Б.М. «Воргольська» – оновлена повертається в собор;

Ікона Б.М. «Всецариця» – з Гамаліївського жіночого монастиря;

Ікона Б.М. «Смоленська» – з Гамаліївського жіночого монастиря;

Мощовик зі святими мощами різних святих (більше десяти).

Записуватись у Петро-Павлівському храмі або за посиланням http://konotop-eparhiya.org.ua/.

Оголошення: Зустріч оновлених Конотопських чудотворних ікон БожоЇ Матері з нагоди 1000-річчя преставлення рівноапостольного великого князя Володимира: Один комментарий

1. Ольга

Бажаючим взяти участь у цьому неперевершеному заході зичу радості! Віри, миру й радості!